Для людей, які хочуть досягти найвищої природної краси

Для людей, які хочуть досягти найвищої природної краси

Бренд ALL-J з'явився завдяки союзу Satis Pharmaceuticals і Kizendo inc. В рамках національного проекту "Фурусато Генки" (рідні місця і здоров'я) Satis Pharmaceuticals налагодили виробництво і видобуток понад 100 видів натуральних інгредієнтів на території Японії від Хоккайдо до Окінави.

Засновник бренду - Сато Норімасо, доктор і співвласник клінік Shirayuri в Японії, прийшов до висновку, що ефективність косметики залежить не тільки від наукових розробок вчених, формул і складу. Результат від застосування засобу безпосередньо залежить від якості сировини, використаного у виробництві. Саме тому креми з одним і тим же складом можуть працювати абсолютно по-різному. Керуючись цим переконанням, компанія Kizendo inc. під керівництвом доктора Сато Норімасо уклала контракт з японською лабораторією Satis Pharmaceuticals на розробку продукту на 100% виробленого на основі японського сировини.

ALL-J - це єдина косметика в світі, в складі якої тільки японські інгредієнти.

bg_allj_beauty@2x

У Satis Pharmaceuticals ми розробляємо косметичні продукти, які на 100% безпечні. Це гель, де використовуються природні полімери, концентрат, де використовуються натуральні рослинні екстракти, мило без домішок спирту і багато іншого.

Ми відкрито даємо інформацію про нашу косметику та її склад, не приховуючи нічого від споживачів.

З віком шкіра втрачає здатність синтезувати кераміди, що є головною причиною сухості.

Кераміди в складі засобів ALL-J вільно проникають в гідроліпідний шар епідермісу і відновлюють цілісність шкірного бар’єру. Саме ліпідний шар шкіри відповідає за збереження вологи і захист від агресивних зовнішніх факторів.

Бренд ALL-J базується на правилі «6 нi».

ALL-J каже «ні» 6 компонентів:

  • без парабенів
  • без нафтопродуктів
  • без мінеральних масел
  • без ароматизаторів
  • без барвників
  • без спирту
×